Oups! вибачте, що ваш браузер не підтримується

no support browser

Спробуйте оновити браузер або скористайтеся такими способами:

safari Safari chrome Chrome firefox Firefox opera Opera

Парфуми концентровані Розмарин, Лимон, Неролі (50мл)

Артикул zrp0050perG04
1 773грн.
На складі
1
Деталі товару
Аромати Zielinski & Rozen категорії унісекс. Розкриваються по системі піраміди, спочатку ноти голови, потім ноти серця і останніми - базові ноти, які найдовше зберігаються. Всі аромати створені тільки з натуральних інгредієнтів і в кожному їх більше 30.
Стійкість - шість і більше годин на шкірі і більше доби на тканинах. Залишають легкий шлейф. Спосіб застосування: розпорошити на шкіру або одяг на відстані 50 см. Можна розпоришити парфуми в повітрі перед собою і увійти в хмару аромату. Для посилення стійкості наносити на розігріте або вологе тіло
Вид нанесення: спрей.
Флакон зберігати в недоступному для дітей місці, подалі від джерел тепла, відкритого вогню і гарячих предметів. У разі потрапляння в очі, негайно промити їх великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Для зовнішнього застосування. Використання в харчових цілях небезпечне для життя.
Склад вказано на упаковці відповідно до міжнародної номенклатурою косметичних інгредієнтів INCI.
Збережіть цей продукт на потім

Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід на нашому веб-сайті. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.

Більше

Змінити мову або країну