Доставка i оплата

Доставка можлива тільки після повної оплати замовлення на нашому сайті.

При сумі замовлення від 2 500 гривень доставка – безкоштовна.

Інформування по статусу Замовлення.

Після оформлення замовлення на сайті онлайн-магазину, ви отримаєте e-mail повідомлення про успішне оформленні з номером вашого Замовлення.

Статус доставки вашого замовлення ви можете відстежити в Особистому кабінеті.

У разі виникнення питань щодо статусу замовлення і при необхідності внести зміни в замовлення, пов’язані з контактними даними, датою або адресою доставки, просимо вас звертатися за безкоштовним номером гарячої лінії 0 800 30 93 93 або написати на пошту store.ua@zielinskiandrozen.com. Вам потрібно буде вказати номер вашого Замовлення.

Доставка кур’єрською службою «Нова Пошта».

Терміни доставки від 1 до 3 робочих днів, в залежності від регіональної віддаленості. Винятком є ​​інтернет-замовлення, що надійшли в обробку з 17:00 п’ятниці до 10:00 понеділка. Обробка цих замовлень і відправка зі складу буде здійснюватися не раніше, ніж у понеділок з 10:00.

Графік відправлень і доставки посилок.

Графік відправлень і доставки посилок діє на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим і тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Оплата.

Оплата здійснюється через платіжну систему WayForPay.

Мінімальна сума платежу: 1 UAH. Максимальна сума платежу: 149999 UAH.

Наш інтернет-магазин не зберігає дані Ваших банківських карт або логіни з платіжних систем, всі дані передаються по захищеному з’єднанню і обробляються в спеціальному процесcінговому центрі. Обмін інформацією відбувається по протоколу https.

Безготівковий розрахунок для Юридичних осіб.

Рахунок на оплату для Юридичних осіб виставляється після обміну реквізитами між організаціями. Після узгодження точної специфікації і цін, вам необхідно направити реквізити вашої організації нам на електронну адресу info.ua@zielinskiandrozen.com.

Повернення.

Згідно із Законом України “Про захист прав споживачів” №1023-XII от 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. 

SELECT COUNTRY
AND LANGUAGE