Доставка i оплата

Самовивіз.

Ви можете оплатити замовлення на сайті банківською картою онлайн або готівкою при отриманні в шоу-румі (м.Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14).

Адресна персональна доставка кур’єром по Києву (+ 30км) – безкоштовно.

Ви можете оплатити замовлення на сайті банківською картою онлайн або готівкою кур’єру при отриманні.

Доставка кур’єрською службою «Нова Пошта»

Ви можете оплатити замовлення на сайті банківською картою онлайн або зробити грошовий переказ (післяплата) у відділенні Нової Пошти при отриманні.

При сумі замовлення від 2 500 гривень доставка – безкоштовна.

Терміни доставки від 1 до 3 робочих днів, в залежності від регіональної віддаленості. Винятком є ​​інтернет-замовлення, що надійшли в обробку з 17:00 п’ятниці до 10:00 понеділка. Обробка цих замовлень і відправка зі складу буде здійснюватися не раніше, ніж у понеділок з 10:00.

Інформування по статусу Замовлення.

Після оформлення замовлення на сайті онлайн-магазину, ви отримаєте e-mail повідомлення про успішне оформленні з номером вашого Замовлення.

Статус доставки вашого замовлення ви можете відстежити в Особистому кабінеті.

У разі виникнення питань щодо статусу замовлення і при необхідності внести зміни в замовлення, пов’язані з контактними даними, датою або адресою доставки, просимо вас звертатися за безкоштовним номером гарячої лінії 0 800 30 93 93 або написати на пошту store.ua@zielinskiandrozen.com. Вам потрібно буде вказати номер вашого Замовлення.

Оплата на сайті.

Оплата здійснюється через платіжну систему WayForPay.

Мінімальна сума платежу: 1 UAH. Максимальна сума платежу: 149999 UAH.

Наш інтернет-магазин не зберігає дані Ваших банківських карт або логіни з платіжних систем, всі дані передаються по захищеному з’єднанню і обробляються в спеціальному процесcінговому центрі. Обмін інформацією відбувається по протоколу https.

Безготівковий розрахунок для Юридичних осіб.

Рахунок на оплату для Юридичних осіб виставляється після обміну реквізитами між організаціями. Після узгодження точної специфікації і цін, вам необхідно направити реквізити вашої організації нам на електронну адресу info.ua@zielinskiandrozen.com.

Повернення.

Згідно із Законом України “Про захист прав споживачів” №1023-XII от 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну.  

SELECT COUNTRY
AND LANGUAGE